Перетвотворювач напруги для живлення ультразвукового віброударного пристрою для обробки зварних швів

Автор:

Олійник Сергій Миколайович, магістрант; Мовчанюк Андрій Валерійович, к.т.н,. доцент (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна)

Часто, для виконання ремонтних та профілактичних робіт з використання ультразвукового віброударного пристрою для обробки зварних швів  необхідно отримувати живлення промислового зразка в місцях де такої можливості не має (рис. 1).
Download this file (RTPSAS_2012_s7_p155.pdf)Олійник С.М., Мовчанюк А.В., тези[Повний текст]298 Kb