Про конференцію

Засновником та організатором Міжнародної науково-технічної конференції "Радіотехнічні поля, сигнали, апарати та системи" є радіотехнічний факультет Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (РТФ "КПІ ім. І. Сікорського"), який організує її проведення та публікацію відповідних матеріалів.

Конференція проводиться один раз на рік.

Мови конференції - українська, англійська, російська.

Учасниками конференції можуть бути громадяни України та інших країн, що представили оформлені згідно чинних правил матеріали, які відповідають програмним цілям конференції та сплатили організаційний внесок у встановленому організаторами конференції порядку.

За рекомендацією програмного комітету конференції та бажанням авторів представлені результати наукових досліджень можуть бути опубліковані у збірнику наукових праць "Вісник Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Серія - Радіотехніка. Радіоапаратобудування" - фахове видання у галузі технічних наук.

Мета конференції:

• презентація та обговорення науково-технічних досягнень,
  • сприяння активізації творчої діяльності фахівців, зайнятих в сфері наукових досліджень, проектування, виробництва та експлуатації радіоелектронних пристроїв та систем,
  • обмін науково-практичним досвідом.

Конференцією вирішуються задачі:

• створення дискусійного поля для апробації фахівцями отриманих наукових, технічних та практичних результатів в радіотехнічній та суміжних галузях;
  • сприяння пошуку наукового та виробничого партнерства;
  • інформація наукової спільноти про новітні досягнення з означених питань.
Download this file (РТПСАС_2017.pdf)Положення про конференцію[Положення про конференцію]314 Kb
Download this file (RTPSAS_2017.pdf)Statut[Statut]136 Kb
Download this file (РТПСАС_ру_2017.pdf)Положение о конференции[Положение о конференции]326 Kb