"Радіотехнічні поля, сигнали, апарати та системи"

Вимоги до оформлення тез

Тези доповіді (разом з заявою на участь у конференції) приймаються за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду в темі листа вказати прізвище автора та номер секції (наприклад, "Іваненко_секція_5").

Зразок оформлення тез, приклад бібліографічних записів і таблиця транслітерації додаються:

До відома авторів: рукописи оформлені з порушенням зазначених вимог і правил до публікації не приймаються.

1. Тези надаються:

  • однією з трьох мов - українською, російською, англійською;
  • у форматі *.doc (чи *.docx);

2. Обсяг тез складає три повні сторінки (включаючи рисунки, таблиці, перелік літератури та анотацію трьома мовами).

3. Поля тексту: верхнє - 25 мм , нижнє - 25 мм , ліве - 30 мм , праве - 20 мм ; абзац - 9,5 мм.

4. Тези повинні мати такі параметри:

  • шрифт Times New Roman, іінтервал ‑ одинарний;
  • розмір основного тексту ‑ 14 пт, для переліку літератури, анотацій і ключових слів ‑ 12 пт;

5. У матеріалах необхідно дотримуватись термінології, прийнятої державним стандартом; використовуючи новий термін або абревіатуру, слід розшифрувати та пояснити їх.

6. Формули, рисунки, таблиці, розділи повинні мати просту арабську наскрізну нумерацію. Не слід нумерувати розділи та формули, якщо на них немає посилання в тексті. При посиланні на формулу, рисунок, таблицю або літературне джерело, використовуйте наступні позначення відповідно: (1), рис. 1, табл. 1, [1].

7. Формули і позначення Формули та позначення набирати у редакторі формул MathType, як окремий об'єкт розмірами: змінна — 14 пт, великий індекс — 10 пт, малий індекс — 8 пт, великий символ — 18 пт, малий символ — 14 пт; кирилиця, грецька та цифри — прямі, латиниця — курсив. Не допускається використання формул у вигляді зображень. Великі формули повинні бути розбиті на декілька рядків..

8. Нумерацію таблиці слід вирівняти по правому краю. Таблиці можуть мати заголовок, розміщений над таблицею. Всі зображення в документі повинні бути з якістю, достатньою для друку (товщина ліній не менше 1,2 пт, написи шрифтом не менше 12 пт). Кожний рисунок повинен бути підписаний знизу (Times New Roman, 12 пт, в центрі).

9. Перелік літератури приводиться в порядку посилання в тексті і повинен бути оформлений згідно діючих вимог (ДСТУ ГОСТ 7.1:2006).

 

Пошук

Авторизація


Останні коментарі

Joomla inotur picma