Захист даних в інтернеті речей

Трохименко Д. В.; Курдеча В. В., доцент, к.т.н.

Національний технічний інститут України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Представлено можливі вектори атаки зловмисників і запропоновано способи для запобігання і протидії цим атакам в контексті хмари та "речей" мережі Інтернету речей.

Ключові слова: захист даних, Інтернет речей, розподілені мережі

Представлены возможные векторы атаки злоумышленников и предложены способы предотвращения и противодействия этим атакам в контексте облака и "вещей" сети Интернета вещей.

Ключевые слова: защита данных, Интернет вещей, распределенные сети

Possible attack vectors for attackers were presented. Proposed methods that can be used to to prevent and counter these attacks in the context of the cloud and "things" of the Internet of Things

Keywords: data protection, Internet of Things, distributed networks

Download this file (RTPSAS_2019_s8_t06.pdf)Тези[Трохименко Д. В., Курдеча В. В.]105 Kb