Модифікована антиподальна антена Вівальді

Хоменко Б. В., магістрант; Сушко О. Ю., PhD, доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

В даній роботі приведені результати дослідження залежності параметрів антиподальної антени Вівальді, від геометричної форми пелюсток антени. Моделювання антиподальної антени Вівальді проведено в програмі CST Microvawe Studio за допомогою методу FDTD. Досягнуто розширення смуги узгодження до 1 ГГц за допомогою внесених модифікацій.

Ключові слова: антиподальна антена Вівальді, ультраширока смуга частот

В данной работе приведены результаты исследования зависимости параметров антиподальнои антенны Вивальди, от геометрической формы лепестков антенны. Моделирование антиподальнои антенны Вивальди проведения в программе CST Microvawe Studio с помощью метода FDTD. Достигнуто расширение полосы частот до 1ГГц с помощью внесенных модификаций.

Ключевые слова: антиподальная антенна Вивальди, ультраширокая полоса частот

The results of the investigation of the parameter dependence of the Vivaldi antipodal antenna on the shape of the petals of the antenna are demonstrated in this study. The modeling of the Vivaldi antipodal antenna is performed in CST Microvawe Studio program using FDTD method. The improvement in bandwidth of the antenna from 1GHz is achieved with the help of suggested modifications.

Keywords: antipodal Vivaldi antenna, UWB

Download this file (RTPSAS_2019_s4_t07.pdf)Тези[Хоменко Б. В., Сушко О. Ю.]206 Kb