Порівняння радіометричного та кількісного показників мікрофлори

Перегудов С. М., к.т.н., доц.; Ступаренко А. В., магістрант

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Робота присвячена радіометричному методу контролю стану мікрофлори рідкого середовища. Проведено порівняння інтенсивності власного випромінювання популяції мікроорганізмів з кількісними показниками і отримана достатньо сильна кореляційна залежність між ними.

Ключові слова: радіометричній метод, власне випромінювання, мікрофлора.

Работа посвящена радиометрическому методу контроля состояния микрофлоры жидкой среды. Проведено сравнение интенсивности собственного излучения популяции микроорганизмов с количественными показателями и получена достаточно сильная корреляционная зависимость между ними.

Ключевые слова: радиометрический метод, собственное излучение, микрофлора

This work is devoted to the radiometric testing method of the microflora state for the nutrient fluid. Intensity of the microorganisms own radiation is compared to the quantitative indexes. It is found the enough cross-correlation dependence between them.

Keywords: radiometric method, own radiation, microflora.