Застосування ГІС-технології для проектування мереж мобільного зв’язку поколінь 3G та 4G у програмному середовищі «АТОЛ»

Верченко О. С., магістрант; Калюжний О. Я., д. ф.-м. н., професор

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» м. Київ, Україна

У статті розглянуто можливості ГІС. Визначено завдання радіочастотного планування стільникового зв’язку, запропоновано платформу для розробки та оптимізації мобільної мережі. Показано переваги та недоліки автоматизованого методу радіо-планування зв’язку.

Ключові слова: ГІС, зв’язок, територіальне радіо-планування.

В статье рассмотрены возможности ГИС. Определены задачи радиочастотного планирования сотовой святи, предложено платформу для разработки и оптимизации мобильной сети. Показаны преимущества и недостатки автоматизированного метода радио-планирования связи.

Ключевые слова: ГИС, связь, территориальное радио-планирование.

The article considers the possibilities of GIS. Defined task of radio frequency planning of cellular connections. Proposed a platform for developing and optimizing a mobile network. Shown advantages and disadvantages of the automated radio-planning.

Keywords: GIS, communication, territorial radio-planning.

Download this file (RTPSAS_2018_s5_t12.pdf)Верченко О. С., Калюжний О. Я.[Тези]417 Kb