Радіальний суматор потужності Ku-діапазону

Омеляненко М. Ю., старший викладач; Коломієць А. О., магістр

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Представлені результати розробки та дослідження просторового восьмиканального суматора потужності сантиметрового і міліметрового діапазонів довжин хвиль побудованого на основі радіальних подільників/суматорів потужності з рівнем вихідної потужності порядку 10Вт. Очікуваний ККД становитиме η≈63% у всьому Ku-діапазоні.

Ключові слова:

Представлены результаты разработки и исследования пространственного восьмиканального сумматора мощности сантиметрового и миллиметрового диапазонов длин волн построенного на основе радиальных делителей/сумматоров мощности с уровнем выходной мощности порядка 10Вт. Ожидаемый КПД составит η≈63% во всем Ku-диапазоне.

Ключевые слова:

The results of the development and research of the spatial eight-channel power mixer of centimeter and millimeter wavelength range ranges based on radial dividers / power aggregates with a power output level of 10 W are presented. The expected efficiency will be η≈63% throughout the Ku-range.

Keywords: