Оптимізація розташування чарунок у блоці зі щільною компоновкою

Нікітчук А. В., асистент; Уваров Б. М., д.т.н., професор

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Розглянуто фактори які впливають на надійність радіоелектронних чарунок у блоці зі щільною компоновкою. Наведено параметри блоку, які необхідно враховувати при розрахунках теплових потоків. Обґрунтовано необхідність створення та використання програмних модулів для оптимізації надійності радіоелектронних блоків.

Ключові слова: теплообмін, надійність, блок, РЕА.

Рассмотрены факторы, которые влияют на надежность радиоэлектронных ячеек в блоке с плотной компоновкой. Приведены параметры блока, которые необходимо учитывать при расчетах тепловых потоков. Обоснована необходимость создания и использования программных модулей для оптимизации надежности радиоэлектронных блоков.

Ключевые слова: теплообмен, надежность, блок, РЭА.

The factors that affect the reliability of electronic cells in a block with a dense layout are considered. The parameters of the block, which must be taken into account in the calculation of heat flux are considered. Necessity of creation and use of program modules for optimization of reliability of radio-electronic blocks is proved.

Keywords: heat transfer, reliability, block, REA

Download this file (RTPSAS_2018_s2_t12.pdf)Нікітчук А. В., Уваров Б. М.[Тези]529 Kb