Написав Реутська Ю. Ю., Боярінова Ю. Є.

Метод підвищення швидкодії паралельної цифрової обробки радіолокаційних сигналів з використанням графічних процесорів та програмно-апаратної платформи CUDA

Реутська Ю. Ю., ст. викл., Боярінова Ю. Є., к.т.н., доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

З метою покращення ефективності паралельної цифрової обробки радіотехнічного сигналу в радіолокаторі для знаходження цілей та їх параметрів було запропоновано використання графічних процесорів та програмно-апаратної платформи CUDA. Були визначені та розроблені основні алгоритми для реалізації даної радіотехнічної задачі.

Ключові слова: паралельна цифрова обробка сигналів, радіолокатор, графічний процесор.

С целью повышения эффективности параллельной цифровой обработки радиотехнического сигнала в радиолокаторе для нахождения целей и их параметров было предложено использование графических процессоров и программно-аппаратной платформы CUDA. Были определены и разработаны основные алгоритмы для реализации данной радиотехнической задачи.

Ключевые слова: параллельная цифровая обработка сигналов, радиолокатор, графический процессор.

In order to increase the efficiency of the parallel radar digital signal processing to find the targets and their parameters the use of GPU and CUDA software and hardware platform it was suggested. Basic algorithms for the realization of the radar problems have been identified and developed.

Keywords: parallel digital signal processing, radar, graphics processing unit, GPU.