Паливний елемент на основі низькотемпературного електролізу води

Троц А. А.1, к.т.н., доцент; Богомолов М.Ф.2, к.т.н., доцент; Реутська Юлія Юріївна2

1Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», м. Київ, Україна 2Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна

Досліджено та представлено паливний елемент, що включає пористі електроди з каталізатором, мембрану і реагент, в якому електроди виконані із черні благородного металу, мембрана виконана із силікону, а в якості реагенту використовується вода.

Ключові слова: паливний елемент, реагент, вода.

Исследован и представлен топливный элемент, включающий пористые электроды с катализатором, мембрану и реагент, в котором электроды выполнены из черни благородного металла, мембрана выполнена из силикона, а в качестве реагента используется вода.

Ключевые слова: топливный элемент, реагент, вода.

A fuel element comprising a porous electrode with a catalyst, a reagent and a membrane was researched and presented. The electrodes are made of black precious metal. The mem-brane is made of silicone. The reagent is water.

Keywords: fuel element, reagent, water.