Вибір конструкцій нелінійних розсіювачів в якості фізичних моделей закладних пристроїв

Галицький Олександр Павлович; Зінченко Максим В'ячеславович, к.т.н.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Представлені фізичні моделі нелінійних розсіювачів, які дозволяють здійснити адекватне дослідження картини розсіювання сигналу відгуку типових закладних пристроїв, що можуть перебувати в активованому та пасивному станах. Розглянуто особливості застосування цих моделей в умовах існуючих завад.

Ключові слова: захист інформації, закладні пристрої, нелінійна радіолокація.

Представлены физические модели нелинейных рассеивателей, позволяющие провести адекватные исследования картины рассеивания сигнала отклика типичных закладных устройств, находящихся в активированном и пассивном состояниях. Рассмотрены особенности использования этих моделей в условиях существующих помех.

Ключевые слова: защита информации, закладные устройства, нелинейная локация.

The physical models of non-linear scatterers which allow to conduct adequate researches of response signal dispersion pattern of the typical secret intelligence devices which are in the activated and passive statuses are provided. Features of these models usage in the conditions of the existing noises are considered.

Keywords: information security, mortgage devices, non-linear radiolocation.

Download this file (RTPSAS_2015_s8_t01.pdf)Галицький О.П., Зінченко М.В.[тези]399 Kb