Електромагнітне моделювання плазмоного сенсору водню

Горбенко Олександр Анатолійович; Кузьмичєв А.І., к.т.н., доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

За допомогою моделі плазмоно-дифракційної гратки з паладію розраховано коефіцієнти проходження та відбиття для заломлених і відбитих світлових променів в залежності від величині постійної гратки, яка змінюється при зміні концентрації водню.

Ключові слова: плазмоний сенсор водню, дифракція, заломлення, відбиття, постійна гратки.

С помощью модели плазмонно-дифракционной решетки из палладия рассчитано коэффициенты прохождения и отражения для заломленных и отраженных световых лучей в зависимости от величины постоянной решетки, которая изменяется при изменении концентрации водорода.

Ключевые слова: плазмонный сенсор водорода, преломление, отражение, постоянная решетки.

Based on the model of plasmon-diffraction palladium grating, there was calculated the transmission and reflection coefficient for refracted and reflected light rays, depending on the size of the grating constant, which was changed with the hydrogen concentration.

Keywords: plasmon hydrogen sensor, diffraction, refraction, reflection, the grating constant.

Download this file (RTPSAS_2015_s7_t02.pdf)Горбенко О.А., Кузьмичєв А.І.[тези]515 Kb