Класифікація біологічних сигналів з використанням сімейства нормальних перетворень

Рибін Олександр Іванович, д.т.н., професор; Сушко Ірина Олександрівна, аспірант; Чекерис І.О.; Літвінцев Сергій Миколайович

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Запропоновано сімейство нормальних ортогональних перетворень для класифікації сигналів. Представлені результати класифікації сигналів за допомогою нормальних перетворень, що мають в основі ортогональні матриці другого та восьмого порядків.

Ключові слова: класифікація, трансформанта, ортогональне перетворення.

Предложено семейство нормальных ортогональных преобразований для классификации сигналов. Представлены результаты классификации сигналов с помощью нормальных преобразований, в основе которых лежат ортогональные матрицы второго и восьмого порядков.

Ключевые слова: классификация, трансформанта, ортогональное преобразование.

The class of normal orthogonal transformations for signal classification is proposed. The results of signal classification using normal transformations with orthogonal eighth-order and second-order matrices are presented.

Keywords: classification, transform, orthogonal transformation.