Дослідження сенсорної реакції біологічно активних точок на випромінювання імпульсного газорозрядного генератора для інформаційно-хвильової терапії

Олійник Володимир Петрович1, к.т.н., доцент; Куліш С.М.1, к.т.н., доцент; Литвин В.В.2

1 Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», м. Харків, Україна
2 Інститут інформаційно-хвильових технологій, м. Київ, Україна

Представлені результати експериментальних досліджень впливу широкосмугового електромагнітного випромінювання наднизької інтенсивності на біологічно активні точки за технологіями інформаційно-хвильової терапії.

Ключові слова: електромагнітне випромінювання, біологічно активні точки.

Представлены результаты экспериментальных исследований воздействия широкополосного электромагнитного излучения сверхнизкой интенсивности на биологически активные точки по технологиям информационно-волновой терапии.

Ключевые слова: электромагнитное излучение, биологически активные точки.

The experimental study results of the broadband electromagnetic radiation impact with ultra-low intensity on the acupressure points by the information-wave therapy technologies are presented.

Keywords: electromagnetic radiation, biologically active points.