Порівняльні характеристики сигналів сформованих за законом кодів Френка

Правда В.І. к.т.н., професор; Бичков Володимир Євгенович

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Розглянуто кореляційні властивості і виконано порівняння автокореляційних функцій сигналів сформованих на базі кодів Френка і М-послідовностей. На основі порівняння зроблено висновок стосовно необхідності та особливостей використання сигналів Френка.

Ключові слова: бічні пелюстки, широкосмугові сигнали, код Френка, М-послідовність, автокореляційна функція.

Рассмотрены корреляционные свойства и выполнено сравнение автокорреляционных функций сигналов сформированых на базе кодов Фрэнка и М-последовательностей. На основе сравнения были сделаны соответствующие выводы о целесообразности и особенностях использования сигналов Фрэнка.

Ключевые слова: боковые лепестки, широкополосные сигналы, код Фрэнка, М-последовательность, автокорреляционная функция.

The correlation properties and comparison of autocorrelation functions twise signals on the basis of the formation of Frank codes and M sequences was considered. On the basis of comparisons were made relevant conclusions on the feasibility and features of using Frank signals.

Keywords: sidelobes, spread spectrum signals, Frank code, M - sequence, autocorrelation function.

Download this file (RTPSAS_2015_s5_t14.pdf)Правда В.І., Бичков В.Є.[тези]383 Kb