Порівняльний аналіз швидкодії Java на мікрокомп’ютері Raspberry Pi

Дідух Олександр Іванович, Тищенко В.В.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Для визначення швидкодії Java на мікрокомп’ютері Raspberry Pi застосовано метод порівняння часів виконання двох функціонально відмінних програм на різних версіях віртуальної машини Java. Реалізовано програму сучасного швидкого алгоритму пошуку простих чисел до заданого цілого числа N (решето Аткіна) та програму для виконання елементарних операцій над числами з плаваючою крапкою.

Ключові слова: Raspberry Pi, Java, мікрокомп’ютер, порівняння швидкодії, Oracle Java, OpenJDK.

Для определения быстродействия Java на микрокомпьютере Raspberry Pi применен метод сравнения времен выполнения двух функционально отличных программ на разных версиях виртуальной машины Java. Реализована программа современного быстрого алгоритма поиска простых чисел до заданного целого числа N (решето Аткина) и программа для выполнения элементарных операций над числами с плавающей точкой.

Ключевые слова: Raspberry Pi, Java, микрокомпьютер, сравнение быстродействия, Oracle Java, OpenJDK.

To determine the performance of Java on Raspberry Pi microcomputer used method of comparing execution times of two functionally different programs on different versions of Virtual Machine Java. Implemented application of modern fast search algorithm primes up to a given integer N (Atkin sieve) and a program to perform basic operations on floating point numbers.

Keywords: Raspberry Pi, Java, microcomputer, performance comparison, Oracle Java, OpenJDK.

Download this file (RTPSAS_2015_s2_t04.pdf)Дідух О.І., Тищенко В.В.[тези]488 Kb