Обробка вимірювального сигналу сенсора за допомогою параболічної інтерполяції

Осадчук О.В., д.т.н., професор; Савицький Антон Юрійович, к.т.н; Звягін О.С., к.т.н

Вінницький національний технічний університет, м.Вінниця, Україна

Розглянуто можливість чисельної обробки вимірювальних сигналів сенсорів. Виведено методику розрахунку енергії сигналів за визначений період на основі уточненого метода трапецій. Проведено експериментальне порівняння отриманих результатів з методом Сімпсона.

Ключові слова: інтеграл, сенсор, чисельний метод.

Рассмотрена возможность численной обработки измерительных сигналов сенсоров. Выведена методика расчета энергии сигналов за определенный период на основе уточненного метода трапеций. Проведено экспериментальное сравнение полученных результатов с методом Симпсона.

Ключевые слова: интеграл, сенсор, численный метод.

The possibility of numerical processing of the measurement signals of sensors. We derive a method of calculating the signal energy over a given period based on an improved method of trapezoids. The experimental results are compared with the method of Simpson.

Keywords: integral, sensor, numerical method.