Оптимізація взаємодії алгоритмів шифрування в MHED-методі захисту конфіденційних даних при передачі їх по відкритих каналах зв’язку

Товкач І. О., магістрант; Піддубний В. О., к.т.н., доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна

Запропоновано більш ефективну взаємодію симетричних алгоритмів шифрування AES, Serpent, Twofish та асиметричного алгоритму RSA в MHED–методі захисту конфіденційних даних при передачі їх по відкритих каналах зв’язку, що дозволило зменшити затрати часу на обробку даних.

Ключові слова: Захист конфіденційних даних, алгоритми, відкриті канали зв’язку, MHED-метод шифрування.

Предложено более эффективное взаимодействие симметричных алгоритмов шифрования AES, Serpent, Twofish и асимметричного алгоритма RSA в MHED–методе зщты конфиденцийних данных при передаче их по открытым каналам связи, что позволило уменьшить затраты времени на обработку данных.

Ключевые слова: Защита конфиденциальных данных, алгоритмы, открытые каналы связи, MHED-метод шифрования.

A more effective interaction symmetric encryption algorithms AES, Serpent, Twofish algorithm and asymmetric RSA in MHED–protection methods confit-dentsiynyh data when transferring them to open channels of communication, thus reducing the cost of time for processing.

Keywords: Protecting sensitive data, algorithms, open communication channels, MHED-encryption method.

Download this file (RTPSAS_2014_s8_t6.pdf)Товкач І.О., Піддубний В.О. [Тези]293 Kb