Математична модель впливу характеристик формених елементів крові на процес розсіювання лазерного випромінювання

Каньшин І. О.; Богомолов М. Ф. , к.т.н. доц.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київ, Україна

Надано практичні дані про властивості крові, що є потрібним при експеримента-льному підтвердженні математичних моделей взаємодії лазерного випромінювання з форменими елементами крові. Отримано результати щодо побудови математичної мо-делі взаємодії лазерного випромінювання з форменими елементами крові.

Ключові слова: лазерне випромінювання, кров, еритроцити, теорія Мі, формені елементи крові.

Предоставлены практические данные о свойствах крови, которые являются необ-ходимыми при экспериментальном подтверждении математических моделей взаимо-действия лазерного излучения с форменными элементами крови. Получены результаты по построению математической модели взаимодействия лазерного излучения с фор-менными элементами крови.

Ключевые слова: лазерное излучение, кровь, эритроциты, теория Ми, форменные элементы крови.

Practical information about the properties of the blood are provided. Those are necessary for experimental confirmation of mathematical models of the laser radiation and the formed elements of the blood interaction. Results on the construction of mathematical model of the laser radiation and the formed elements of the blood interaction are obtained.

Keywords: laser radiation, blood, erythrocytes, Mie theory, formed elements of the blood.

Download this file (RTPSAS_2014_s6_t9.pdf)Каньшин І.О., Богомолов М.Ф.[Тези]287 Kb