Математична модель напівпровідникового перетворювача напруги для радіоелектронних засобів

Смолянінов В. Г., к.т.н., доцент; Сухопара О. М., к.т.н., зав. сек-тором

Національний технічний університет України «КПІ», Київ, Україна.
НВП ТОВ «МТІ», Київ, Україна

В роботі показана можливість побудови напівпровідникового перетворювача напруги для визначення енергетичних характеристик і електричних параметрів джерела живлення радіоелектронних засобів.

Ключові слова: математична модель, базова структура, еквівалентна схема.

В работе показан процесс построения математической модели полупроводникового преобразователя напряжения для определения энергетических характеристик и електрических параметров источника питания радиоэлектронных схем.

Ключевые слова: математическая модель, базовая структура, эквивалентная схема

The mathematic model of the semiconductor converter voltage for radioelectronic means. This paper is dedicated to providing the construct process of the mathematic model of the converter voltage for the connection source energy with execution devices.

Keywords: mathematic model, fundamental structure, the equivalent scheme.