Вибір оптимального рішення на етапі розробки конструкторської документації

Атаманова І. В., к.т.н., доцент; Гліненко Лариса Костянтинывна, к.т.н., доцент; Фаст К. В., студентка

Національний університет «Львівська політехніка», Львів, Україна

Розглядаються підходи до розв’язання задачі прийняття оптимального рішення на стадії розроблення конструкторської документації технічної пропозиції та пропонується спосіб її рішення методом аналізу ієрархій.

Ключові слова: критерії, технічна пропозиція, прийняття оптимального рішення, метод аналізу ієрархій.

Рассматриваются подходы к решению задачи принятия оптимального решения на стадии разработки конструкторской документации технического предложения и предлагается способ решения этой задачи методом анализа иерархий.

Ключевые слова: критерии, техническое предложение, принятие оптимального решения, метод анализа иерархий.

Approaches to the solution of a task of optimal decision making on the stage of draft proposal design specifications development are considered. A method of the solution based on the instrumentality of analytic hierarchy process is proposed.

Keywords: criteria, draft proposal, optimal decision making, analytic hierarchy process.