Вплив деяких конструктивних та експлуатаційних факторів на рівень кондуктивних завад від імпульсних джерел електроживлення

Романюк Богдан Петрович, магістрант; Уваров Борис Михайлович, д.т.н., професор

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київ, Україна

В роботі досліджено вплив паразитних параметрів мережі живлення та індуктивності розсіювання індуктивного фільтра на рівень кондуктивних завад, що емітуються в мережу живлення різними типами імпульсних стабілізаторів.

Ключові слова: імпульсний стабілізатор, кондуктивні завади.

В работе исследовано влияние паразитных параметров сети питания и индуктивности рассеяния индуктивного фильтра на уровень кондуктивных помех, эмитируемых в сеть питания различными типами импульсных стабилизаторов.

Ключевые слова: импульсный стабилизатор, кондуктивные помехи.

The influence of parasitic parameters of the power supply inductance and inductive filter dispersion on conductive noise level of pulse stabilizer was explored.

Keywords: pulse stabilizer, conductive noise.

Download this file (RTPSAS_2014_s2_t9.pdf)Романюк Б. П., Уваров Б. М. [тези]371 Kb