Підвищення частоти вихідних коливань інтегральних синтезаторів прямого цифрового синтезу

Коцержинський Борис Олексійович, д.т.н., професор

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київ, Україна

Розглянуті рекомендації фірми «Analog Devices» стосовно використання ІСПЦС. Проаналізоване підвищення частоти за рахунок вибору високочастотних зображень спектру вихідного сигналу ІСПЦС. Причиною відсутності широкої реалізації цього способу у промислових синтезаторах може бути недостатній аналіз його переваг.

Ключові слова: інтегральні синтезатори прямого цифрового синтезу, підвищення частоти.

Рассмотрены рекомендации фирмы «Analog Devices» по использованию ИСПЦС. Проанализовано повышение частоты за счет выбора высокочастотного изображения спектра выходного сигнала ИСПЦС. Причиною отсутствия широкой реализации этого способа в промышленных синтезаторах может быть недостаточный анализ его преимуществ.

Ключевые слова: интегральные синтезаторы прямого цифрового синтеза, повышение частоты.

The Analog Devices integral DDS synthesizer utilization suggestions were considered. The frequency increase by the choice of output signal spectrum high frequency image was analyzed. This method is not widely realized in industrials synthesizers because of insufficient advantages analyses.

Keywords: integral DDS synthesizer, frequency increasing.

Download this file (RTPSAS_2014_s1_t9.pdf)Коцержинський Б.О.[тези]398 Kb