Комп’ютерне моделювання процесі змішування-разподілу випромінювання в біконічних областях сплавлених волоконно-оптичних розподільників-суматорів

Перчевський Олексій Олександрович; Дем’яненко Петро Опанасович, к.т.н., доц.

(Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут», м. Київ, Україна)

Основні задачі можна сформулювати в такий спосіб: теоретично й експериментально досліджувалися загальні закономірності процесів змішання-розподілу випромінювання усередині біконічної області сплавних волоконно-оптичних розподільників-суматорів із метою вироблення конкретних практичних рекомендацій з вибору параметрів технологічного процесу формування і формулювання вимог до технологічного устаткування для одержання оптимальних параметрів багатопортових сплавних одно- і багатомодових волоконно-оптичних розподільників-суматорів.

Ключові слова: біконічна область,волоконно-оптичні розподільники-суматори.