Порівняльний аналіз потенційних характеристик зондувальних сигналів з внутрішньоімпульсною частотною модуляцією другого, третього та четвертого степеня

Мрачковський Олег Дмитрович, к.т.н., доц.; Реутська Юлія Юріївна, асистент

(Національний технічний університет Україны «Київский політехнічний інститут», м. Київ, Україна )

Розглянуто особливості складних зондувальних сигналів із частотною модуляцією другого, третього та четвертого степеня. Зроблено порівняння автокореляційних функцій цих сигналів. Розглянуто особливості розщеплення взаємнокореляційної функції на два піки та наслідки цього ефекту. Проведено порівняння потенційних роздільних здатностей за дальністю та швидкістю цих сигналів. Зроблені висновки щодо зміни потенційних характеристик зондувальних сигналів зі збільшенням степені внутрішньоїмпульсної частотної модуляції.

Ключові слова: частотна модуляція, потенційна роздільна здатність, кореляція.