Передача прихованих повідомлень в мережах мобільного зв'язку

Ничипоренко Сергій Вікторович

(Національний технічний університет Україны «Київский політехнічний інститут», м. Київ, Україна )

У роботі розглянуті проблеми конфіденційності даних при передачі мережею та можливі способи їх вирішення. Розглянуто одну із можливих реалізацій системи прихованої передачі даних в мережах мобільного зв'язку.

Ключові слова: конфіденційність, передача повідомлень, Bluetooth.

Download this file (RTPSAS_2013_s5_p146.pdf)Ничипоренко С.В.[Тези]526 Kb