Прогнозування ефективності систем радіокерування

Бичковський Владислав Олексійович, к.т.н., доц.; Реутська Юлія Юріївна

(Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут», м. Київ, Україна)

На підставі методу аналогій визначена залежність імовірності виконання поставленої задачі від загальної кількості доступної інформації. Розглянуто закономірності зміни початкової та робочої інформації, які дають можливість провести дослідницьке прогнозування. Встановлено прогнозну функцію для ефективності систем радіокерування, яка враховує вплив початкової та робочої інформації. З’ясована залежність ефективності від інформаційної спроможності. Визначено момент часу, починаючи з якого робоча інформація перевищує початкову. Отримано закономірність зростання інформаційної спроможності, яка впливає на характер прогнозної функції. Встановлено прогнозну функцію, яка враховує характер зміни інформаційної спроможності на інтервалі прогнозування.

Ключові слова: прогноз, ефективність радіокерування, інформація.