Тепловий генератор з реверсним регулюванням температури.

Яненко Олексій Пилипович, д.т.н., професор; Перегудов Сергій Миколайович, к.т.н., доцент;  Вінокуров Володимир Степанович, студент.

(Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна )

Широке застосування методу мікрохвильової резонансної терапії (МРТ) в клінічній практиці лікарів різних спеціальностей стимулювало і розвиток відповідної апаратури. В даний час в Україні та СНД випускається декілька видів генераторів низькоінтенсивного електромагнітного випромінювання (ЕМВ) міліметрового діапазону медичного призначення, діапазон робочих частот яких вибирається в межах 53-78 ГГц, рівень спектральної щільності потужності шуму на виході ~ 10-16-10-21 Вт/Гц, а нерівномірність потужності вихідного випромінювання до ±7 дБ.

Ключові слова: низькотемпературний тепловий генератор, від'ємна температура, робоче тіло, мінерали, випромінювальна здатність