Ймовірний підхід до захисту базових станцій мобільного зв’язку від впливів коротких замикань, що виникають на високовольтних ЛЕП

Баховський Петро Федорович, к.т.н., доцент; Євсюк Микола Миколайович, к.т.н., доцент

(Луцький національний технічний університет, м. Луцьк, Україна)

Розглядається ймовірний підхід захисту базових станцій мобільного зв’язку від електромагнітних впливів (коротких замикань), що виникають на високовольтних лініях електропередач (ЛЕП). Наведено основні формули для визначення окремих сегментів ненадійних ділянок таких ЛЕП, що надає можливість забезпечити більш оптимальний захист базових станцій мобільного зв’язку від впливів коротких замикань.

Download this file (RTPSAS_2013_s2_p059.pdf)Баховський П.Ф., Євсюк М.М.[Тези]525 Kb