Дворівнений аналіз мовної команди

Соколов Денис Юрійович, студент; Дюжаєв Леонід Петрович, к.т.н., доцент

(Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна)

Запропонований дворівневий метод розпізнавання голосової команди, заснований на роботі з прихованими марковськими моделями і є комбінацією двох алгоритмів розпізнавання мови: розпізнавання злитого мовлення і розпізнавання ключового слова. Відмінною рисою запропонованного дворівневого методу розпізнавання голосової команди є поділ мовної команди на дві частини: ключового слова і безпосередньо команди. Запропонований алгоритм розпізнавання ключового слова і проведене експериментальне порівняння цього алгоритму з методом ковзного вікна показують перевагу запропонованого методу як в плані швидкості, так і в плані якості.

Ключові слова: приховані марківські моделі, розпізнавання мови, голосове керування, метод ковзного вікна.

Download this file (RTPSAS_2013_s1_p019.pdf)Соколов Д.Ю., Дюжаєв Л.П.[Тези]447 Kb