Процедура когерентно-некогерентної демодуляції взаємнозаважаючих цифрових сигналів з двійковою частотною модуляцією

Єрохін Віктор Федорович, д.т.н., професор; Пелешок Євген Володимирович

(Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна)

В роботі представлений синтез компенсаційної процедури когерентно-некогерентної демодуляції взаємозаважаючих цифрових сигналів з двійковою частотною модуляцією (ЧМ-2). Показано, що за умови квазікогерентного прийому подібної ЧМ-2 завади та суттєвого перевищення її середньої потужності над потужністю корисного ЧМ-2 сигналу, завадозахищеність прийому останнього наближається до завадозахищеності прийому в каналі без завади з адитивним білим гаусівським шумом.

Ключевые слова: радіозв’язок, когерентно-некогерентна демодуляція, потенційна завадозахищеність, двійкова частотна модуляція.

Download this file (RTPSAS_2013_s1_p021.pdf)Єрохін В.Ф., Пелешок Є.В.[Тези]498 Kb