Виявлення слабких періодичних сигналів із застосуванням модифікованої системи Дуффінга-Холмса дробового порядку

Мартинюк Валерій Володимирович, к.т.н., доцент; Федула Микола Васильович, аспірант

(Хмельницький національний університет, м. Хмельницький, Україна)

У роботі запропонована модифікована система Дуффінга-Холмса дробового порядку, призначена для виявлення слабких періодичних сигналів. Розроблена модель дозволяє знизити мінімальний поріг виявлення періодичного сигналу модифікованою системою Дуффінга-Холмса від -91дБ до -105дБ шляхом точного налаштування дробового порядку диференціювання.

Ключові слова: виявлення слабких періодичних сигналів, хаотична система, система Дуффінга-Холмса, система дробового порядку, відношення сигнал/шум

Download this file (RTPSAS_2013_s1_p025.pdf)Мартинюк В. В., Федула М. В.[Тези]475 Kb