Використання іноваційних технологій для вивчення особливостей віддалених метрологічних сервісів

Автор:

Чеховой Микола Володимирович, аспірант; Яремчук Ніна Антонівна, к.т.н., професор (Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", м. Київ, Україна)

Розвиток інформаційних технологій та їх впровадження в різні галузі науки, промисловості та економіки формує нові можливості для удосконалення і розвитку цих галузей. Впровадження інформаційних технологій в метрології відкриває нові напрямки її розвитку та сприяє удосконаленню традиційних.

Download this file (RTPSAS_2012_s8_p171.pdf)Чеховой М.В., Яремчук Н.А., тезисы[Повний текст]247 Kb