Особливості використання класичного синтезу під час проектування МДФ

Автор:

Мірських Георгій Олександрович, к.т.н. доцент; Андрусенко Є.М. (Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", м. Київ, Україна)

Широке використання монолітних металодіелектричних фільтрів (МДФ) [1] в мікрохвильових пристроях, вимагає розробки таких методів проектування, які б дозволили максимально швидко розробити та виготовити нову конструкцію фільтрів з бажаними параметрами. Як правило, для розв'язання цієї задачі застосовують методи класичного синтезу з урахуванням (зазвичай електродинамічними методами та/або з залученням експериментальних даних) конструктивних особливостей фільтрів лише на кінцевих етапах проектування. При цьому ефективність обраного методу та прийнятність результатів суттєво залежать від адекватності використаної еквівалентної схеми фільтра.

Download this file (RTPSAS_2012_s6_p137.pdf)Мірських Г. О., Андрусенко Є.М., тези[Повний текст]246 Kb