Вимірювання низькоінтенсивних сигналів біологічних об'єктів у мм-діапазоні

Автор:

Яненко Олексій Пилипович, д.т.н. професор; Перегудов Сергій Миколайович, к.т.н. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна)

Розвиток електронної техніки мм-діапазону довжин хвиль та широке її впровадження в різні галузі науки і техніки часто пов’язано з використанням низькоінтенсивних сигналів, рівень яких значно менший Pс < 1•10–6 Вт для монохроматичних та Sc < 1•10 12 Вт/Гц шумових сигналів [1]. Тому в багатьох випадках виникає необхідність вимірювання їх потужності із застосуванням нестандартної апаратури.

Download this file (RTPSAS_2012_s4_p112.pdf)Яненко О.П. Перегудов С.М., тези[Повний текст]271 Kb