Оптимальні алгоритми розділення двох взаємно неортогональних сигналів

Автор:

Єрохін Віктор Федорович, д.т.н. професор; Пелешок Євген Володимирович (Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", м. Київ, Україна)

Розглянуто «базові» алгоритми когерентного (КГ), квазікогерентного (ККГ) та когерентно-некогерентного (КНГ) - автокореляційного розділення корисного цифрового сигналу і подібної йому неортогональної завади, яка перевищує корисний сигнал за миттєвою потужністю. Під когерентно-некогерентною обробкою сигналів розуміється ситуація, коли один з двох взаємнозаважаючих сигналів демодулюється когерентно (квазікогерентно), а другий - некогерентно (автокореляційно). Практичне застосування даних алгоритмів дозволяє реалізувати повторне використання частот, зайнятих потужними випромінюваннями - наприклад, на вторинній основі.
Ключові слова: оптимальні алгоритми, неортогональні сигнали, багатокористувацьке детектування.
Download this file (RTPSAS_2012_s1_p21.pdf)Єрохін В.Ф., Пелешок Є.В., тези[Полный текст]258 Kb