Генерування частотно-модульованих коливань

Автор:

Коцержинський Борис Олексійович, д.т.н., професор (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна)

Представлений процес організації генерування сигналів із складною часовою залежністю частоти із використанням простих інтегральних синтезаторів прямого цифрового синтезу від вибору синтезатора, аналізу його часових та модуляційних характеристик, інтерфейсу до створення діючого макета, організації програмованого керування та отримання частотно-модульованих коливань. Результати експериментальних досліджень узгоджуються із теоретичними розрахунками спектрів тестових сигналів. Доведена можливість генерування сигналів із складним законом частотної модуляції на пристроях із простими інтегральними синтезаторами.
Ключові слова: генерування, прямий цифровий синтез, частотно-модульований сигнал

Download this file (RTPSAS_2012_s2_p55.pdf)Коцержинський Б.О., тези[Повний текст]445 Kb