Класифікація та оцінка патологій структури тканин печінки за допомогою косинусного перетворення

Кисиленко В. К., студент; Лащевська Н. О., к.т.н, доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

В роботі представлені результати застосування методу розпізнавання біомедичних сигналів за допомогою нормалізації сигналів дискретним ортогональним косинусним перетворенням на прикладі класифікації та оцінки патологічних змін тканини печінки на знімку ультразвукового дослідження.

Ключові слова: біомедичні сигнали, розпізнавання сигналів, косинусне перетворення

В работе представлены результаты применения метода распознавания биомедицинских сигналов с помощью нормализации сигналов дискретным ортогональным косинусным преобразованием на примере классификации и оценки патологических изменений ткани печени на снимке ультразвукового исследования.

Ключевые слова: биомедицинские сигналы, распознавание сигналов, косинусное преобразование

In work present the results of applying the method of recognition of biomedical signals using signal normalization by a discrete orthogonal cosine transform on the example of classification and evaluation of pathological changes in liver tissue in an ultrasound image.

Keywords: biomedical signals, signal recognition, cosine transform

Download this file (RTPSAS_2019_s6_t02.pdf)Тези[Кисиленко В. К., Лащевська Н. О.]231 Kb