Удосконалення системи селекції рухомих цілей в сучасних радіолокаційних засобах контролю повітряного простору

Юрковський Я. М.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Проведений аналіз сучасних проблем селекції рухомих цілей радіолокаційними засобами та запропонований варіант вирішення цих проблем.

Ключові слова: радіолокаційні засоби, селекція

Проведен анализ современных проблем селекции движущихся целей радиолокационными средствами и предложен вариант решения этих проблем.

Ключевые слова: радиолокационные средства, селекция

Abstract

The analysis of modern problems of selection of moving targets by radar means is carried out and the solution of these problems is offered.

Keywords: radar, selection

Додатки: