Параметри чистоти колової поляризації

Пільтяй Степан Іванович, к.т.н., доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Знайдено формули зв’язку диференційного фазового зсуву між ортогональними лінійно поляризованими складовими, що формують електромагнітну хвилю колової поляризації, із коефіцієнтом еліптичності та кросполяризаційною розв’язкою. Проведено розрахунки цих параметрів чистоти колової поляризації.

Ключові слова: колова поляризація, диференційний фазовий зсув, коефіцієнт еліптичності, кросполяризаційна розв’язка

Найдены формулы связи дифференциального фазового сдвига между ортогональными линейно поляризованными составляющими, которые формируют электромагнитную волну круговой поляризации, с коэффициентом эллиптичности и кроссполяризационной развязкой. Проведено расчеты этих параметров чистоты круговой поляризации.

Ключевые слова: круговая поляризация, дифференциальный фазовый сдвиг, коэффициент эллиптичности, кроссполяризационная развязка

The formulas of connection of the differential phase shift between orthogonal linearly-polarized components, which form electromagnetic wave with circular polarization, with the axial ratio and with the cross-polarization discrimination have been obtained. The calculations of the parameters of circular polarization purity have been performed.

Keywords: circular polarization, differential phase shift, axial ratio, cross-polarization discrimination

Download this file (RTPSAS_2019_s4_t10.pdf)Тези[Пільтяй С. І.]336 Kb