Аналіз характеристик класичної та модифікованої антен Вівальді діапазону частот 1–10 ГГц

Шульга К. Г., магістрант; Сушко О. Ю., PhD, доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Представлені результати порівняння характеристик традиційної антени Вівальді та модифікованої прямокутними вирізами на сторонах експоненціального розширення, що призводить до покращення спрямованості та характеристик узгодження антени.

Ключові слова: антена Вівальді, ультраширокосмугова антена

Представлены результаты сравнения характеристик традиционной антенны Вивальди и модифицированной прямоугольными вырезами по сторонам экспоненциального расширения, что приводит к улучшению направленности и согласования антенны.

Ключевые слова: антенна Вивальди, ультраширокополосная антенна

The comparison of classical Vivaldi antenna and the one modified with slots/cuts is provided. Suggested modification of antenna improves both matching and directivity of the antenna

Keywords: Vivaldi antenna, ultrawideband antenna

Download this file (RTPSAS_2019_s4_t09.pdf)Тези[Шульга К. Г., Сушко О. Ю.]296 Kb