Вплив корпусу автомобіля на характеристики антен

Думанська І. Ф.; Шпилька О. О., к.т.н.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Проаналізовано вплив корпуса автомобіля на характеристики антен. Проведено моделювання діаграми спрямованості несиметричного вібратора в середовищі CST Studio для випадків коли вібратор знаходився у центрі площини та коли він був зміщений під один із країв.

Ключові слова: антена, діаграма спрямованості, несиметричний вібратор

Проанализировано влияние корпуса автомобиля на характеристики антенны. Проведено моделирование диаграммы направленности несимметричного вибратора в среде CST Studio для случаев, когда вибратор находится в центре плоскости и когда он был смещен к одному из краев.

Ключевые слова: антенна, диаграмма направленности, несимметричный вибратор

The influence of the car body on the characteristics of the antenna is analyzed. The directional diagram of an asymmetric vibrator was simulated in CST Studio for cases when the vibrator is in the center of the plane and when it was shifted to one of the edges.

Keywords: antenna, radiation pattern, unbalanced vibrator

Download this file (RTPSAS_2019_s4_t06.pdf)Тези[Думанська І. Ф., Шпилька О. О.]157 Kb