Розроблення математичної моделі автомобілю в середовищі SIMULINK

Риндін М. Д., студент; Адаменко В. О. ст. викл.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

У роботі представлено моделювання поведінки наземного транспортного засобу за допомогою програмного пакета MatLab/Simulink та подальшої фільтрації отриманих динамічних параметрів руху з елементів керування за допомогою фільтра Калмана.

Ключові слова: автомобіль, математична модель, фільтр Калмана.

В работе представлено моделирование поведения наземного транспортного средства с помощью MatLab/Simulink с последующей фильтрацией динамических параметров движения c элементов управления при помощи фильтра Калмана.

Ключевые слова: автомобиль, математическая модель, фильтр Калмана.

The paper presents the modeling of the behavior of a ground vehicle using the MatLab/ Simulink software package, followed by filtering the obtained dynamic parameters of movement from the controls using the Kalman filter.

Keywords: car, mathematical model, Kalman filter .

Download this file (RTPSAS_2019_s2_t06.pdf)Тези[Риндін М. Д., Адаменко В. О. ]149 Kb