Зворотноходовий перетворювач (FLYBACK) з галій-нітридовим (GAN) транзистором

Арсенюк Д. О., магістрант; Бурковский Я. Ю., магістрант

Національний технічний університет Укранїни «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

У роботі представлений аналіз роботи блоку живлення топології зворотноходових перетворювача із застосуванням галій нітридових польових транзисторів.

Ключові слова: галій-нітрид, GaN, зворотноходовий перетворювач, flyback, живлення РЕА

В работе представленный анализ работы блока питания тополгии обратноходового переобразователя с использванием галий-нитридовых полевых транзисторов.

Ключевые слова: галий-нитрид, GaN, обратноходовой переобразователь, flyback, питание РЭА

This work present analysis of flyback convertor using gallium nitride based transistor.

Keywords: gallium-nitride, GaN, flyback convertor basic, SMPS .

Download this file (RTPSAS_2019_s2_t02.pdf)Тези[Арсенюк Д. О., Бурковский Я. Ю.]113 Kb