Вплив відхилень параметрів пасивних компонентів на коефіцієнт передачі напруги

Перегуда О. І., студент; Нікітчук А. В., асистент

Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» м. Київ, Україна

Проаналізовано основний принцип розрахунку впливу відхилень параметрів пасивних компонентів на прикладі коефіцієнта передачі напруги. Похибка розрахунку не перевищує 0,6%.

Ключові слова: резистивний дільник, РЕА, коефіцієнт передачі напруги

Проанализирован основной принцип расчета влияния отклонений параметров пасивных компонентов на примере коэффициента передачи напряжения. Погрешность расчета не превышает 0,6%.

Ключевые слова: резистивный делитель, РЭА, коэффициент передачи напряжения

The basic principle of calculating the influence of deviations of the parameters of the passive components is analyzed on the example of the voltage transfer coefficient. The calculation error does not exceed 0.6%.

Keywords: resistive divider, REA, voltage transmission coefficient. .

Download this file (RTPSAS_2019_s1_t07.pdf)Тези[Перегуда О. І., Нікітчук А. В.]76 Kb