Перехоплення сигналу витоку інформації з екрану монітора

Наконечний Т. А., аспірант; Євграфов Д. В., к.т.н, доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Представлений огляд розробок пристроїв перехоплення інформації з дисплеїв ПК, а саме електронно-променевої трубки та LCD екранів. Наведено схему, яка відображає принцип відтворення зображення. Показано різницю відтвореного зображення між ЕПТ та LCD.

Ключові слова: монітор, ЕПТ, LCD.

Представлен обзор разработок устройств перехвата информации с дисплеев ПК, а именно электронно-лучевой трубки и LCD экранов. Приведена схема, отображающая принцип отображения. Показано различие воспроизводимого изображения между ЭЛТ и LCD.

Ключевые слова: монитор, ЭЛТ, LCD

A review of developments of devices for intercepting information from PC displays, namely, a cathode-ray tube and LCD screens. The diagram, that shows the principle of image reproduction, has been presented. The difference between the reproduced image from CRT and LCD has been demonstrated.

Keywords: monitor, CRT, LCD.