Математичне моделювання процесів розсіювання лазерного випромінювання від біологічних об’єктів за допомогою т-матриць

Правда В. І., к.т.н., проф.; Богомолов М. Ф., к.т.н., доц.; Стародуб О. В.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

В даній роботі розроблена математична модель взаємодії лазерного випромінювання з біологічними об’єктами на основі методу Т-матриць.

Ключові слова: математична модель, метод Т-матриць.

В данной работе разработана математическая модель взаимодействия лазерного излучения с биологическими объектами на основе метода Т-матриц.

Ключевые слова: математическая модель, метод Т-матриц.

In this work a mathematical model of the interaction of laser radiation with biological objects is developed on the basis of the T-matrix method.

Keywords: mathematical model, T-matrix method.