Методика та математичне забезпечення її використання для безконтактної медичної діагностики запалень

Шайко-Шайковський О. Г., д.т.н., проф.1; Білов М. Є., с.н.с.1; Крамар В.М., д.ф.-м.н., проф.1; Дудко О. Г., к.м.н., доц.2; Білик Г. А., к.м.н.2

1 Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича,

2 Буковинський державний медичний університет, м. Чернівці, Україна

Представлено методику та обладнання для безконтактної медичної діагностики запалень та розладів функціонування організму, можливості автоматизованої ідентифікації захворювань та відхилень від норми великої кількості захворювань. Представлено також можливість використання методики для контролю якості технологічних і виробничих процесів.

Ключові слова: методика безконтактних вимірювань, медична діагностика, контроль фізіологічного стану.

Представлена методика и оборудование для бесконтактной медицинской диагностики воспалений и расстройств функционирования организма, возможности автоматизированной идентификации болезней и отклонения от нормы большого количества заболеваний. Представлена также возможность использования методики для контроля качества технологических и производственных процессов.

Ключевые слова: методика бесконтактных измерений, медицинская диагностика, контроль физиологического состояния.

The method and equipment for contactless medical diagnostics of inflammations and disorders of the functioning of the organism, possibilities of automated identification of diseases and deviations from the norm of a large number of diseases are presented. It is also possible to use a methodology to control the quality of technological and production processes.

Keywords: method of contactless measurements, medical diagnostics, control of physiological state.