Модифікована радіотехнічна система ближньої локації для ідентифікації прихованих металів

Абрамович А. О., аспірант, Піддубний В. О., к. т. н. доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Розглянута система ближньої локації, в якій використана антенна система типу DD та почергова обробка сигналу спектральним методом та методом графічних образів. Це дозволило збільшити відстань виявлення прихованого металу та збільшити ймовірність ідентифікації металу.

Ключові слова: Системи ближньої локації, аналіз металів, ідентифікація металів.

Рассмотрена система ближней локации, в которой использована антенная система типа DD и поочередная обработка сигнала спектральным методом и методом графических образов. Это позволило увеличить расстояние обнаружения скрытого металла и увеличить вероятность его идентификации.

Ключевые слова: Системы ближней локации, анализ металлов, идентификация металлов.

The system of near-location is considered in which the antenna system of type DD is used and the alternating signal processing by the spectral method and the graphic images method. This allowed to increase the detection distance of the hidden metal and increase the probability of identification of the metal.

Keywords: Systems of near-location, metal analysis, identification of metals.